vasbox

Hľadáte originálny welcome balíček pre nového člena tímu, alebo chcete vdýchnuť nový život vašim obchodným vzťahom s kreatívnym ďakovným darčekom? Máme pre vás to pravé - všetko v jednom balíčku:

Za cenu 2,90 € za kus a s minimálnym objednávkovým množstvom 30 kusov, vám zhotovíme individuálne prispôsobenú darčekovú zásielkovú krabicu s vaším vlastným dizajnom.

Okrem darčekového predmetu z nášho katalógu Main 2023 | EN-NOP—Page 1 (xdcollection.com) do krabice môžeme pridať aj ďalšie predmety, ktoré si želáte. Môžete zvoliť akýkoľvek darčekový predmet, pochutinu s vlastnou etiketou, tlačený propagačný materiál, dodací list alebo ďakovnú kartičku, ale aj iný obsah, ktorý nám dodáte sami.
Naša krabica sa prispôsobuje obsahu a máme k dispozícii 12 rôznych rozmerov. Krabica s vašou vlastnou grafikou je vhodná aj ako zásielková krabica, ktorú môžete priamo zaslať vašim zákazníkom, obchodným partnerom alebo zamestnancom.
Pripravíme pre vás dizajn, alebo vám poskytneme dáta na predtlačovú prípravu. Viac informácií vám radi poskytneme telefonicky na našom kontaktnom čísle 0903 305 483 alebo prostredníctvom e-mailu na adrese info@aresdarceky.sk.